HAKKIMIZDA

ENKAY, girişimci ruhunu koruyarak teknolojiyi ve kaliteyi,bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı amaçlar. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı takımı, modern insan kaynakları felsefesi ile oluşturmak ve geliştirmek için sürekli çalışır. Dinamik piyasa koşullarını bir avantaja çevirmek için gerekli olan hızlı veri akışı ve çabuk karar verme için en son iletişim ve internet teknolojilerini kullanmayı öncelik olarak belirlemiştir.
Sahip olduğu dağıtım hacmi, potansiyeli ve dinamizmi ile sektöründe önemli kuruluşlardan biri olan ENKAY, 20 yıllık tecrübesi ile varolduğu sektörlerde her daim önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur. Farklı alanlarda faaliyet gösteren ENKAY  için en önemli sektör Satış ve Dağıtım sektörüdür.

ENKAY  1994 yılından beri hizmet kalitesi ve başarıları ile sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. Türkiye genelinde, farklı bölgelerde dağıtım yapan bölge müdürlükleri ve şubeleriyle seçkin markaları müşterileri ile buluşturmaktadır.


ENKAY ,  iş ortaklarıyla; sektörde lider olmayı hedefleyen üreticilerin ve firmaların satış ve dağıtımında yurt çapında birçok noktaya ulaşan hizmet ağıyla her geçen gün büyümeye devam etmektedir. 

VİZYON

Vizyonumuz,  sektörde önde gelen dağıtım ,satış ve pazarlama şirketlerinden biri olarak olarak, büyümekte olan pazarda, işbirliği yaptığı güçlü iş ortakları ile daha büyük başarılara imza atmaktır.

MİSYON

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket etmek, güçlü ve piyasada söz sahibi olmak isteyen markaların iç ve dış pazarlarda satış ve dağıtımını yaparken aynı zamanda istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. 
ENKAY olarak inandığımız ve bize daima yol gösteren temel değerlerimiz ve iş yapış şeklimizi belirleyen iş ilkelerimiz şunlardır

İş İlkelerimiz

Azim
 - Çalışkanız. Kararlıyız. Verdiğimiz sözü yerine getirmek için üstün gayret gösteririz.
Ehliyet - İşi ehline veririz. Doğru insanla çalışmayı başarının anahtarı olarak görürüz.
Cesaret - Kendimize güveniriz. İnandığımız her konuda cesurca "biz varız" diyebiliriz.
İstişare - Farklı fikirlere ve ortak akla değer veririz. Düşüncenin özgürce ifade edilmesine zemin hazırlarız.
Müşteri Memnuniyeti - Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını amaçlarız.
Sorumluluk Bilinci - Çevremize karşı duyarlıyız. Kendimizi, şirket, ülke ve insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz.
ENKAY ın tüm üyeleri bu temel değerlere ve iş ilkelerine sadakatle bağlıdır

DEĞERLERİMİZ

Adalet İş ve ilişkilerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.
Ahlak  Yüksek ahlaki standartlara sahibiz. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulamaya müsamaha göstermeyiz.
İtibar - İtibarımızı herşeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz.
Saygı - Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz.
Dayanışma - İyi ve kötü günde birbirimize destek olur, omuz omuza çalışırız.
İnsan Odaklılık - Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  • Müşteri memnuniyetinin arttırılması öncelikli hedefmizdir.
  • Müşteri şikayetleri hedeflenen süreler içinde çözülecektir.                                                                          
  • Şikayetler ürün, süreç ve hizmetlerimizin gelişmesi için bir iletişim fırsatıdır.
  • Müşteri şikayetlerinin tekrarını önlemek, önemli hedefimizdir.