HAKKIMIZDA

ENKAY, girişimci ruhunu koruyarak teknolojiyi ve kaliteyi,bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı amaçlar. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı takımı, modern insan kaynakları felsefesi ile oluşturmak ve geliştirmek için sürekli çalışır. Dinamik piyasa koşullarını bir avantaja çevirmek için gerekli olan hızlı veri akışı ve çabuk karar verme için en son iletişim ve internet teknolojilerini kullanmayı öncelik olarak belirlemiştir.
Sahip olduğu dağıtım hacmi, potansiyeli ve dinamizmi ile sektöründe önemli kuruluşlardan biri olan ENKAY, 20 yıllık tecrübesi ile varolduğu sektörlerde her daim önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur. Farklı alanlarda faaliyet gösteren ENKAY  için en önemli sektör Satış ve Dağıtım sektörüdür.

ENKAY  1994 yılından beri hizmet kalitesi ve başarıları ile sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. Türkiye genelinde, farklı bölgelerde dağıtım yapan bölge müdürlükleri ve şubeleriyle seçkin markaları müşterileri ile buluşturmaktadır.


ENKAY ,  iş ortaklarıyla; sektörde lider olmayı hedefleyen üreticilerin ve firmaların satış ve dağıtımında yurt çapında birçok noktaya ulaşan hizmet ağıyla her geçen gün büyümeye devam etmektedir.